Ekibimiz

GÜLİN KAYSERİLİ KARACALI / Genel Müdür

İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Barcelona Üniversitesi’nde ‘Tarih’ yüksek lisansı yaptı. Çok uluslu şirketlerde değişik kademelerde çalıştı. Farklı resmi kurumlarda, çeşitli STK’larda mentorluk yaptı. Dijital Pazarlama projelerinde danışman olarak görev yaptı. Aile şirketinde yaklaşık olarak onbeş  yıla yayılan ‘direktörlük’ macerasını ise KiddyBooky girişimiyle taçlandırdı. 2002’den bu yana Ozan ile evli. 2013’te doğan, biricik oğlu Kerem  ile mutluluğuna mutluluk kattı.

 

 

MELTEM / İllüstratör ve Tasarımcı

İzmir’de doğdu. Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Çizmeye aşık olan Meltem, hayatını sevdiği işi yaparak sürdürmek isteğiyle illüstrasyona yöneldi. Çizimlerinde çocuksu ruhundan ilham alıyor ve çocuksu çizimlerin basitlikte yatan güzelliğine inanıyor.

 

 

GİZEM / İllüstratör

Ankara’da doğdu. Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümünden mezun oldu. İşletme, laborantlık ve veteriner teknikerliği eğitimleri aldı. Son birkaç yıldır yapmak istediği ve yetenekli olduğu dala, illüstrasyona yöneldi. Çocuk kitapları çiziyor.

 

BERK OMAY / Psikolog

İstanbul’da doğdu. Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümünün ardından aynı üniversitede ‘gelişim psikolojisi’ yüksek lisansını tamamladı. Okul öncesi eğitim ve otizmli çocuklar üzerine eğitimler aldı. Omay halen Çiğdem Buzul Eğitim Merkezi’nde çocuk psikologu olarak görev yapmakta.