KiddyBooky Exclusive

İşte Kiddybooky’nin alamet-i farikası! Sizi, miniğinizi, ailenizi, yaşam tarzınızı, zevklerinizi; dilek, umut ve heyecanlarınızı pür dikkat dinliyor, tamamen size ve çocuğunuza özel ‘exclusive’ bir kitap hazırlıyoruz.

Nasıl mı? Öncelikle detaylı bir anketle sizleri tanıyoruz. Ardından fotoğraf, video, e-mail vb. materyallerinizi alıyor, çocuk kitabı alanında uzman yazar ve çizerlerimizle çocuğunuza uygun, tamamen ona özel bir öykü resimliyoruz. Evet, sahne de başrol de size ve miniğinize ait!

Çocuğunuz portakal rengine mi bayılıyor? Kapağı portakal yapıyoruz. En sevdiği meyve çilek mi? Konsepti çilek ekseninde geliştiriyoruz. Bu kitap sizin ve size özel! İster prens ya da prenses, isterseniz korsan ya da balerin. Tek sınırınız hayal gücünüz… Dilerseniz kapağınızı incilerle süsleyebilir ya da melek kanatlarıyla hareketlendirebilirsiniz…

Yazmak ve çizmek size göre değil ama siz yine de miniğinize özel bir şey mi istiyorsunuz? Tamamı minik kahramanınızın resimlerinden oluşan bir boyama kitabına ne dersiniz? Fotoğraf albümünüzün en renkli parçalarını seçin ve bize gönderin. Ya da kahramanımızın tek bir fotoğrafını atın ve gerisini hayal gücümüze bırakın. Hepsi bu kadar!

İnanın; çocuğunuza kendini eşsiz ve biricik hissettirmenin mutluluğu bambaşka bir ebeveyn deneyimi…

 

TAlep Göndermek için formu doldurunuz

Nasıl Çalışır?

Exclusive çalışma isteğinizi  mail adresimizi kullanarak bize iletin. Size göndereceğimiz detaylı anketi doldurun. Size özel kitap danışmanınızla hayalinizdeki kitap taslağınızı oluşturun. Gerisini bize bırakın…

E-mail:  info@kiddybooky.com