Göz Alabildiğine Kitap!

Merhaba!

Çocukları, kitapları, hele ki çocuk kitaplarını çok seviyoruz.

“Şimdiki çocuklar harika!” deniyor ya hep, biz de tıpkı öyle düşünüyoruz. Çocuklarımız, çocuklarınız, dillere destan olan şu Z Kuşağı’nın tüm çocukları birer harika! Hepsi düşünüyor, sorguluyor, yaratıyor. Teknoloji ile iç içeler ama kitabın ne olduğunu da bilmiyor değiller. Ne mutlu bizlere…

Bu düşünceyle çıktığımız yolda, ‘Talker’ adı altında, çocuklara kitaplar yapıyoruz. Tabii, büyümeyen çocukları da unutmuyoruz. Onlar için ‘göz alabildiğine kitap’ dolu bir dünya düşlüyoruz.

Kişiye Özel Yayıncılık Danışmanlık Hizmetlerimiz

Yayıncılık anlamında uzman bir ekip tarafından hayata geçirilen bu projede, profesyonel deneyimlerimizi yetenekle harmanlıyor, siz değerli yazarlara özel kitaplar hazırlıyoruz.

Basılı kitap projelerinin büyük bir dikkat ve titizlikle uygulandığı Kişiye Özel Yayıncılık projemizde, tüm yayıncılık hizmetlerini tek bir çözüm paketi içerisinde sunuyoruz. Edebiyat ya da edebiyat dışı kategorilerde kitap yaratım süreçlerinizde alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile mutlaka görüşün. Düşlerinizi kitaba dönüştürün…

Talker olarak kurgu ya da kurgu dışı kitaplarda, deneyimli ekibimiz ve konusunun uzmanlarınca oluşturulmuş danışma kurulumuzla siz değerli yazarlara ve yazar adaylarına sunduğumuz başlıca hizmetleri şöyle sıralayabiliriz:

Hizmet kalemleri:

İlk okuma, düzelti, sorunları giderme editörlük hizmeti

Metin editörlük hizmeti – Editoryal İçerik

Yaratıcı editörlük hizmeti

Geliştirici editörlük desteği/hizmeti

Konsept tasarım

Kapak tasarımı

İllüstrasyon

Mizanpaj ve yayına hazırlama hizmeti

Matbaa baskı işleri, operasyon ve proje yönetimi

PR hizmeti tanıtım çalışmaları

Sevgiyle, yazıyla, resimle, kitaplarla kalın…